Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals izle tek parca
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.0 IMDB Puanı 2 Yorum 823 Görüntülenme

Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals izle tek parca

(2013 TÜRKİYE)

Yönetmen:

Cem Yılmaz

Oyuncular:

Cem Yılmaz

Film Hakkında: Stand up ve televizyon şovları ve filmleriyle tanıdığımız Cem Yılmaz yeni bir sinema projesi ile karşımıza çıkıyor. Bu kez ülkemizde ilk defa olacak ve dünyada çok az eşine rastlanır bir şekilde beyaz perde karşısına geçiyor.
Cem Yılmaz, en son sahnelediği Stand Up gösterisini sinemada izleme şansını izleyicilere veriyor. Kapalı gişe oynayan bu gösterisini yüksek fiyatlar karşılığı izleyemeyen ya da yer bulamayan sevenleriyle beyaz perde de tekrardan buluşuyor.
Hayatın içinden olaylara ve yaşanmışlıklara yer veriliyor. Yılmaz, kendi yaşadığı komik yada trajik olayları seyirciye çok iy ibir şekilde aktarıp güldürmeyi başarmış gözüküyor. Ayrıca normal yaşantımızda rast geldiğimiz veya önemsemeden devam ettiğimiz olaylar karşısında mizahi bir bakış açısı yakalayan Cem yılmaz sevirciyi yine kahkahalara boğacak gibi gözüküyor. Zaten canlı gösterisinden tam puan alan CM101MMXI Fundamentals adlı gösterisi ile beyaz perde de çok ta kötü bir sonuç alacağını beklemiyoruz.
Gözlem ve yorumlama gücünün yüksek olduğu zaten oteriteler ve halk tarafından kabul görmüş olmasıda tereddütte kalmadan gidilebilecek bir film olarak karşımıza çıkıyor. Ülke ve dünya gündeminde yer alan güncel konular hakkında da yorumlar ve esprileride CM101MMXI Fundamentals’de görebilirsiniz.
Üstüne çok yorumlanan kadın erkek ilişkileri, sıradan bir cenaze töreni yada basit gibi görünen herhangi bir şeyin aslında ne kadar komik olduğunu izleyicisine gösteriyor. Cem Yılmaz 2013 Fundamentals HD Full izle
Bugün sokaklarda dolaşsak ve insanlara en beğendikleri komedyeni sorsak hiç şüphesiz en çok duyacağımız isim Cem Yılmaz olur. Bunun sebebi yıllar içerisinde esprileri, hazır cevaplı olması ve zekasıyla milyonları kendine hayran bırakmasıdır.
Sahnede izleyenlere tarifsiz anlar yaşatan ünlü komedyen aynı zamanda seyirciler ile kurduğu komik diyaloglar ile de dikkat çekmiştir. Kendisine yöneltilen her soruda ya da seyirciler tarafından alay edilme teşebbüslerine büyük bir ustalık ile karşılık verip her defasında insanları zekasına hayran bırakmıştır.
Cem Yılmaz Ocak ayında yeni bir gösteri ile karşımıza çıktı. Ancak bu gösterisi alışılanın aksine çok farklıydı. Belki içerik olarak bildiğimiz o komik ve insanları gülmekten kırıp geçiren adam sahneye çıkacaktı ama format da önemli bir değişikliğe imza atılmıştı.
Gösteri dünyasında daha önce yapılamayan bir şeye imza attı ünlü komedyen. Gösterisi o sahnedeyken aynı anda sinema salonlarında da gösterilecekti. Bu yeniliğin bir çok katkısı oldu. Bunlardan belki de en önemlisi insanlar gösteriye gidemeseler bile bir sinema bileti alıp sevdikleri komedyeni görüntü olarak canlı olmasa da gösteri anında izleme şansına sahip olmalarıdır.sinevizyonda.com iyi seyirler diler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?